Hakkımızda

pidov.com sitesinde ilanlarınızı verebilir satışa çıkarabilir, aradığınız ürün ile ilgili ilanları inceleyebilir bulunduğunuz bölgedeki satılık 2.el fiyatları karşılaştırabilir ve güvenle alım satım yapabilirsiniz.pidov.com internet üzerinden ilanlarınızı yayınlayarak satış yapmayı kolaylaştırıyor, ilanlarınızı iştiraki olan bir çok web sitesinde yayınlamanızı da sağlıyor.

pidov.com hakkında bilgiler :

pidov.com sitesinde, otomobilden konut ilanlarına, satılık iş makinalarına, iş merkezlerinden, bilgisayar teknolojilerine kadar inceleyebilir ve satın almak için ilan sahibiyle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

pidov.com aradığınız tüm satılık konut , iş yeri , otomobil ilanlarını ve güncel araç fiyatlarını, haberlerini ve kampanyalarını yakından takip edebilir, hiçbir gelişmeyi kaçırmazsınız.

pidov.com uygun fiyatlı dopingleri ve  sağlam yapısıyla daima gelişmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

2018 yılında on-line alışveriş pazarına değer katmak ve aradığına oturduğu yerden ulaşmak isteyen internet kullanıcılarının ilan ve alışveriş sektöründe ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Günümüz ticaret piyasasında kurumsallaşmak, büyümenin ve piyasada kendini kabul ettirmenin vazgeçilmez koşullarından birisi haline gelmiştir. Kurumsallaşmış firmalar müşteriye daha fazla güven vermekte ve verilen hizmet kalitesini arttırmaktadır. Bu kapsamda hayallerimizi ve hedeflerimizi bir adım daha ileri taşıyarak faaliyet ve hizmet anlayışımızı kurumsal kimliğimizle sizlere sunuyoruz.

pidov.com; Teknolojinin gelişimiyle birlikte uzaklara gitmeden bilgisayar ortamında ürün ve hizmet almak, satmak ve/veya kiralamak isteyen kişilere sunduğumuz "emlak, oto, bilgisayar, cep telefonu, elektronik, antika, giyim, mobilya, eleman, iş arayanlar, hizmet ve çeşitli kategorilerden" oluşan sosyal içerikli ilan ve on-line alışveriş sitesi olarak faaliyet göstermektedir.

pidov.com sitesinde hayalinizdeki Ürün ve Hizmete en uygun fiyata ulaşabileceğiniz, Sahibi olduğunuz Ürün ve Hizmeti de en hızlı şekilde satabileceğiniz konusunda iddalıyız.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilan ve on-line alışveriş sitesi pidov.com;

Bizi Tercih eden herkese Teşekkür ederiz.